Valmont Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Valmont Academy

Vampires, Werewolf , Witch..VS Humans
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Losing my sight, losing my mind.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sano Shinya

Sano Shinya


Mesaje : 5
Data de înscriere : 03/11/2010
Localizare : Undeva (O.o)"

Losing my sight, losing my mind. Empty
MesajSubiect: Losing my sight, losing my mind.   Losing my sight, losing my mind. I_icon_minitimeMier Noi 03, 2010 10:46 am

Stau in fata casei privind-o lung... Pasesc prin curte incet, uitandu-ma prin jur. Intru in casa, urcand scarile zambind; ajuns in camera mea, imi arunc rucsacul si geaca pe un fotoliu, trantindu-ma pe pat. " Ce zi ... " spun eu oftand adanc. Stau cateva minute privind tavanul; ma ridic brusc de pe pat, coborand jos, in sufragerie. Imi duc mana dupa gat, apoi ciufulindu-ma, ma asez pe canapea cu telecomanda in mana. Stateam si priveam.. Ce? Nici eu nu stiu ...

Spoiler:
Sus In jos
your crayzi person

your crayzi person


Mesaje : 45
Data de înscriere : 01/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Hehe..:))

Losing my sight, losing my mind. Empty
MesajSubiect: Re: Losing my sight, losing my mind.   Losing my sight, losing my mind. I_icon_minitimeMier Noi 03, 2010 7:58 pm

Simtind o noua prezenta la una dintre case hotarasc sa bat la usa sa vad cine e nou in Valmont .
Usa se deschide cu un scartait insuportabil iar dupa usa o fata se arata:
-Buna eu sunt amanda am simtit o prezenta noua si mam gandit sa o salut.spun eu cu un zambet copilaresc pe chip
Sus In jos
Sano Shinya

Sano Shinya


Mesaje : 5
Data de înscriere : 03/11/2010
Localizare : Undeva (O.o)"

Losing my sight, losing my mind. Empty
MesajSubiect: Re: Losing my sight, losing my mind.   Losing my sight, losing my mind. I_icon_minitimeJoi Noi 04, 2010 6:22 pm

Am privit-o pe fata cu coada ochiului, surazand usor. - Buna... Sunt Shinya sau Shin, imi pare bine. spun eu ridicandu-ma de pe canapea. - Ia loc... spun eu ducandu-mi mana dupa gat.
Sus In jos
your crayzi person

your crayzi person


Mesaje : 45
Data de înscriere : 01/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Hehe..:))

Losing my sight, losing my mind. Empty
MesajSubiect: Re: Losing my sight, losing my mind.   Losing my sight, losing my mind. I_icon_minitimeVin Noi 05, 2010 8:17 pm

Intru in camera spatioasa si il intreb daca iar placea sa vina la o plimbare cu mine .
Sus In jos
Sano Shinya

Sano Shinya


Mesaje : 5
Data de înscriere : 03/11/2010
Localizare : Undeva (O.o)"

Losing my sight, losing my mind. Empty
MesajSubiect: Re: Losing my sight, losing my mind.   Losing my sight, losing my mind. I_icon_minitimeSam Noi 06, 2010 12:57 pm

Aprob afirmativ din cap, luandu-mi un hanorac pe mine. Am luat cheile in mana, deschizand usa - Dupa tine! spun eu zambind, privind-o pe fata.
Sus In jos
your crayzi person

your crayzi person


Mesaje : 45
Data de înscriere : 01/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Hehe..:))

Losing my sight, losing my mind. Empty
MesajSubiect: Re: Losing my sight, losing my mind.   Losing my sight, losing my mind. I_icon_minitimeDum Noi 07, 2010 10:05 am

Ies din casa,iar dupa mine iese baiatul inchizand usa cu chieia.De cand esti in Valmont?intreb cu o fata copilaroasa.
Sus In jos
Sano Shinya

Sano Shinya


Mesaje : 5
Data de înscriere : 03/11/2010
Localizare : Undeva (O.o)"

Losing my sight, losing my mind. Empty
MesajSubiect: Re: Losing my sight, losing my mind.   Losing my sight, losing my mind. I_icon_minitimeVin Noi 12, 2010 7:52 pm

- De azi dimineata.. spun eu privind-o cu coada ochiului.
Sus In jos
your crayzi person

your crayzi person


Mesaje : 45
Data de înscriere : 01/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Hehe..:))

Losing my sight, losing my mind. Empty
MesajSubiect: Re: Losing my sight, losing my mind.   Losing my sight, losing my mind. I_icon_minitimeMar Noi 16, 2010 4:47 pm

-Stiam eu ca nu aveai cum sa fi de mult pe aici .....te-as fi simtit.spun cu aceeasi fata jucause. dar unde mergem?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Losing my sight, losing my mind. Empty
MesajSubiect: Re: Losing my sight, losing my mind.   Losing my sight, losing my mind. I_icon_minitime

Sus In jos
 
Losing my sight, losing my mind.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Valmont Academy  :: Bloc, Camin, Case :: Case-
Mergi direct la: